O nas

Witamy w sklepie internetowym Safety-Medical wiodącego dostawcy wysokiej jakości Sprzętu Pierwszej Pomocy.

Nasza firma istnieje od 2009 roku, realizujemy zamówienia z producentami najlepszych produktów z branży, oferujemy naszym klientom markowe i niezawodne produkty w atrakcyjnych cenach oraz doskonałą obsługę!

Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty są fabrycznie nowe i posiadają odpowiednie rejestry dopuszczające do obrotu na terenie Polski oraz gwarancje producentów. Oferujemy Państwu ogromny wybór sprzętu pierwszej pomocy, sprzętu ratowniczego i sprzętu medycznego. Profesjonalne apteczki pierwszej pomocy, sprzęt medyczny i ratowniczy, zestawy pierwszej pomocy, defibrylatory, fantomy, szyny usztywniające Kramera, kamizelki KED, respiratory, deski ortopedyczne, płuczki, oczomyjki, szafki metalowe na klucze oraz drobny sprzęt ratownictwa medycznego.

Jeśli nie mamy na sklepie poszukiwanego przez Państwo produktu, prosimy o zajrzenie do nas ponownie, gdyż asortyment jest systematycznie poszerzany o kolejne nowości lub najlepiej kontakt z nami za pomocą formularza z zapytaniem ofertowym bądź kontakt telefoniczny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół Safety-Medical

Defibrylator Samaritan Pad